Chanson D'ete Compliment - výstavy, sport a tituly

Rumunský šampion
Rakouský šampion
Österreich-Ungarn Sieger 2018
C.I.B. (Interšampion)
Český šampion
Český Grandšampion


NW-DZ (nosework, základní rolišovací zkouška)
NW-UZ (nosework, základní urban zkouška)
NW-WZ (vyhledávání ve vodních terénech)
NW-NZ (vyhledávání v přírodních terénech)
Master of Nosework Z (základní úroveň)

Datum Výstava Ocenění Rozhodčí
02.08.2020 Coursing Mistrovství České republiky
Slušovice
3. místo pudlové mix
21.10.2019 Final Wind Cup coursing
Orlov
3. místo pudlové psi
22.09.2019 Mezinárodní výstava psů
Karlovac - Chorvatsko
V1, CAC, r.CACIB John Walsh (IR)
21.09.2019 Mezinárodní výstava psů
Karlovac - Chorvatsko
V1, CAC, CACIB, BOB Petru Muntean (RO)
10.08.2019 Holiday Wind Cup coursing
Bělečko
2. místo pudlové psi
03.08.2019 Acana Cup coursing
Pecínov
5. místo pudlové psi
29.06.2019 BullMaster
Mladá Boleslav
2. místo, skupina pudlové
15.06.2019 Evropská výstava psů
Wels - Rakousko
V4 Lisbeth Mach (CH)
25.05.2019 Summer Wind Cup coursing
Ranč Dale
3. místo, mix pudlové
19.05.2019 StrongBull
Němčice - Vigvam
3. místo, pudlové psi
11.05.2019 Open Coursing
Velká Dobrá
2. místo, mix pudlové
09.05.2019 Český Grandšampion Diplom
05.05.2019 All Breed Speedmaster
Ješín
3. místo, mix pudlové
21.04.2019 Mezinárodní výstava psů
Praha
V1, CAC, CACIB, PRAG WINNER, CAC ČMKU, BOB Petra Kučerová (CZ)
13.04.2019 Mistrovství Moravy - coursing
Medlanky
3. místo, mix pudlové
23.03.2019 Coursing Jarní votvírák
Kačice u Kladna
3. místo IX FCI skupina
17.03.2019 KPaCHP klubová výstava
Praha-Stodůlky
V1, CHKCH, CAC, Klubový vítěz, 3. Nejlepší střední pes výstavy Cindy Pettersson (SE)
16.12.2018 KPaCHP klubová výstava
Praha-Svornost
V1, KCH, 2. Nejlepší střední pes výstavy Alena Košťálová (CZ)
24.11.2018 KCHP klubová výstava
Kněževes
V1, ČŠŠ, CAC, Klubový vítěz, Nejlepší plavý pes výstavy Michael Ganzer (SE)
29.10.2018 Český šampion Diplom
21.10.2018 Coursing Final Wind Cup
Ostrov u Příbrami
2. místo IX FCI skupina
13.10.2018 BullMaster rychlostní závod
Mladá Boleslav
3. místo, ostatní psi do 45 cm
06.10.2018 Coursing Podzimní zavírák
Horní Rožínka
2. místo IX FCI skupina
29.09.2018 Svatováclavský coursing
Dvůr Pecínov
2. místo IX FCI skupina
22.09.2018 Brněnská Točka
Vranov
2. místo IX FCI skupina
09.09.2018 Mezinárodní výstava psů
Karlovac (Chorvatsko)
V1, CAC, CACIB, BOB Barbara Müller (CH)
08.09.2018 Mezinárodní výstava psů
Karlovac (Chorvatsko)
V1, CAC, r.CACIB Zeljko Zilnik (HR)
01.09.2018 Bullmaster coursing
Chlumec nad Cidlinou
3. místo
11.08.2018 Holiday Wind Cup
Ranč Bělečko
3. místo IX FCI skupina
19.07.2018 C.I.B. (Interšampion) Diplom
19.07.2018 Rakouský šampion Diplom
15.07.2018 Mezinárodní výstava psů
Oberwart (Rakousko)
V1, CACA, CACIB, BOB Željka Fon-Zidar (SLO)
14.07.2018 Národní výstava psů
Szombately (Maďarsko)
V1, CAC HU Petru Muntean (RO)
14.07.2018 Mezinárodní výstava psů
Szombately (Maďarsko)
V1, CAC, CACIB, BOB Anna Brankovic (RS)
17.06.2018 Mezinárodní výstava psů
Bled (Slovinsko)
V1, CAC SLO, CACIB, BOB Istvan Csik (DE)
16.06.2018 Mezinárodní výstava psů
Bled (Slovinsko)
V1, CAC SLO, r.CACIB Alenka Pokorn(SL)
08.05.2018 Strong Bull Speed master
Kolín
2. místo, kategorie pudl
08.05.2018 Bull Master IV
Kolesa Vasury
3. místo, kategorie psi do 45 cm
27.05.2018 KPaCHP klubová výstava
Lysá nad Labem
V1, CAC, WKCH Petra Kučerová(CZ)
26.05.2018 Summer Wind Cup 2018
(pudlové mix) - 3. místo
13.05.2018 Coursing race -
Velká cena Solnice
(pudlové mix) - 2. místo
22.04.2018 Mezinárodní výstava psů
České Budějovice
V2, r.CAC, r.CACIB Mgr. Božena Ovesná(CZ)
25.03.2018 Jarní votvírák
Kolesa u Přelouče
(pudlové mix) - 1. místo
10.03.2018 Moravský zajíc
mistrovství moravy pro nechrty
(skupina IX. mix) - 3. místo
04.03.2018 Mezinárodní výstava psů
Graz (Rakousko)
V1, CACA, CACIB, BOB Jean-Jacques Dupas (Fr)
11.02.2018 Mezinárodní výstava psů
Nitra (Slovensko)
V1, CAC CACIB, BOB M. Guniš (SK)
10.02.2018 Mezinárodní výstava psů
Nitra (Slovensko)
V1, CAC, CACIB, BOB Iveta Vojteková (SK)
13.01.2018 Mezinárodní výstava psů
Nürnberg (Německo)
V1, CAC VDH, CACIB, BOB Kay Radmacher (DE)
17.12.2017 KPaCHP klubová výstava
Praha
V1, KCH, Nejlepší střední pes výstavy,
3. nejlepší pes výstavy
Alena Košťálová (CZ)
30.10.2017 Noseworková zkouška
Jenštejn
NW-NZ Júlia Bukovinská
15.09.2017 Noseworková zkouška
Chrudim
NW-WZ Júlia Bukovinská
10.09.2017 Rumunský šampion Diplom
10.09.2017 Transylvania Dog Show CACIB
Targu Mures (Rumunsko)
V1, CAC, CACIB, BOB Magdas Julia (RO)
10.09.2017 National Dog Show
Targu Mures (Rumunsko)
V1, CAC, BOB Robero Velez Pico (PR)
10.09.2017 Transylvania CAC
Targu Mures (Rumunsko)
V1, CAC, BOB Alin Dumitrescu (RO)
27.07.2017 Noseworková zkouška
Vrchlabí
NW-UZ Klára Hlubocká
11.06.2017 Národní výstava psů
Bytom (Polsko)
V1 Stefan Dimitijevic (RS)
10.06.2017 Národní výstava psů
Bytom (Polsko)
V1, CWC Dusan Paunovic (RS)
09.06.2017 Noseworková zkouška
Brno
NW-DZ Kristýna Dostálková
27.05.2017 KPaCHP klubová výstava
Praha
V1, KCH, CAC, Klubový vítěz, 3. Nejlepší střední pes výstavy Mario Funk (DE)
21.05.2017 Mezinárodní výstava psů
Litoměřice
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Božena Ovesná (CZ)
20.05.2017 KCHP klubová výstava
Vysočany u Chomutova
V1, ČKŠ, Nejlepší plavý-červený pes výstavy Zuzana Brotánková (CZ)
01.05.2017 Mezinárodní výstava
Budapešť
V1, CAC K. Radvanski (H)
30.04.2017 Mezinárodní výstava
Budapešť
V1, CAC, R.CACIB Gyula Sarkozi (H)
29.04.2017 Mezinárodní výstava
Budapešť
V1 Szilvia Grof (H)
08.04. 2017 Hobby Dog Racing
Praha
3. místo skupina M
12.03.2017 KPaCHP o.s. klubová výstava
Praha Stodůlky
V1, KCH, CAC Liane Kubbe (DE)
05.03.2017 Mezinárodní výstava psů
Graz (Rakousko)
V1, CACA, CACIB, BOB Andrea Ernst (DE)
04.03.2017 OCP klubová výstava
Graz (Rakousko)
V1, CACA Tomáš Kučera (CZ)
15.01.2017 Mezinárodní výstava psů
Nitra (Slovensko)
V1, CAC, CACIB Oleg Fintora (SK)
14.01.2017 Mezinárodní výstava psů
Nitra (Slovensko)
V1, CAC, CACIB Edita Králová (SK)
07.01.2017 KPaCHP o.s. klubová výstava
Středokluky
V1, Nejlepší moderní střih Alena košťálová (CZ)
31.12.2016 Novoroční Racingové hrátky
Praha
5. místo
28.10.2016 Den otevřených dveří ZKO Hloubětín
Praha
1. místo, Sólo, nováčci