Bay Rock X Ambassadors Leonardo - výstavy, sport a tituly

Slovenský junioršampion
Maďarský junioršampion
Český junioršampion
KPaCHP Dorost šampion
KPaCHP Mladý šampion


Rumunský šampion
Český šampion
Interšampion (C.I.B.)
Slovenský šampion


NW-DZ (Nosework rozlišovací zkouška - základní úroveň)
NW-NZ (vyhledávání v přírodních terénech)
NW-UZ (Nosework urban zkouška - základní úroveň)
NW-WZ (Nosework vodní zkouška - základní úroveň)
Master of Nosework Z (základní úroveň)
Junior Dog Racing Winner 2017
Coursingový mistr Moravy 2018
Coursingový mistr České Republiky 2018
Coursingový mistr Čech 2018
Coursing Winner 2018
Coursingový mistr Moravy 2019
Evropský vítěz coursingu 2019 pro nechrty
Coursingový mistr Čech 2019
Coursingový mistr České republiky 2019
Coursing Winner 2019
Coursingový mistr Moravy 2020
Coursingový mistr České republiky 2020
Coursingový mistr Čech 2020
Coursing Winner 2020
Coursingový mistr Moravy 2021

Datum Výstava Ocenění Rozhodčí
14.08.2021 Coursingový závod
Kozohlody
2. místo pudlové mix
07.08.2021 Coursingové mistrovství Moravy
Slušovice
1, místo pudl mix, Coursingový mistr Moravy 2021, Nejlepší pes dne
15.07. 2021 Slovenský šampion
06.07.2021 Nord Coursing závod
Křeč - Střítež
1. místo pudlové mix, 1. místo skupina FCI IX
27.06.2021 Coursing Mazaný zajíc
Vranov u Brna
1. místo pudlové mix
19.06.2021 Coursing Winner 2020
27.06.2021 Coursingový závod
Bělečko
2. místo pudlové psi
02.08.2020 Coursing Jitravský Dvorec
Jitravský Dvorec
1. místo pudlové mix
02.08.2020 Coursing Brno Medlánky
Medlánky
4. místo IX FCI mix
16.08.2020 Coursing Mistrovství Čech
Kozohlody
1. místo pudlové psi, Mistr Čech 2020
02.08.2020 Coursing Mistrovství České republiky
Slušovice
1. místo pudlové mix, Mistr České republiky 2020, Nejlepší pes dne
28.06.2020 Coursing Magnum cup
Křeč
1. místo pudlové psi, Vítěz FCI IX, Nejlepší pes dne
20.06.2020 Coursing Mazaný zajíc
Vranov u Brna
1. místo pudlové, Mistr Moravy 2020
29.11.2019 Interšampion (C.I.B.)
21.10.2019 Final Wind Cup
Orlov
1. místo pudlové psi, Mistr České republiky 2019, Nejlepší pes dne
29.09.2019 Coursingové mistrovství Čech
Horní Rožínka
1. místo pudlové psi, Mistr Čech 2019, Nejlepší pes dne
21.09.2019 Brněnská točka
Vranov u Brna
1. místo FCI IX mix
18.08.2019 Mezinárodní výstava psů
Bratislava (Slovensko)
V1, CAC, CACIB, BOB Olga Dolejšová (CZ)
17.08.2019 Mezinárodní výstava psů
Bratislava (Slovensko)
V1, CAC, r.CACIB J. Kubeš (CZ)
10.08.2019 Holiday Wind Cup coursing
Bělečko
1. místo pudlové psi
03.08.2019 Acana Cup coursing
Pecínov
1. místo pudlové psi, Nejlepší jedinec IX FCI skupiny
29.06.2019 BullMaster
Mladá Boleslav
1. místo skupina pudlové
09.06.2019 Evropské mistrovství coursingu pro nechrty
Brzotín - Slovensko
1. místo skupina pudlové, Evropský vítěz coursingu 2019 pro nechrty, Best in Field Sunday
25.05.2019 Summer Wind Cup coursing
Ranč Dale
1. místo pudlové mix, Nejlepší pes dne
19.05.2019 StrongBull
Němčice - Vigvam
1. místo, pudlové psi
11.05.2019 Open Coursing
Velká Dobrá
1. místo, mix pudlové
09.05.2019 Český šampion Diplom
05.05.2019 All Breed Speedmaster
Ješín
1. místo, mix pudlové
27.04.2019 BullMaster
Kolesa u Přelouče
1. místo, ostatní plemena do 45 cm psi
14.04.2019 Mezinárodní výstava psů
České Budějovice
V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB Jaroslava Ovesná (CZ)
13.04.2019 Mistrovství Moravy - coursing
Medlanky
1. místo, mix pudlové, Vítěz Moravy 2019, Coursingový mistr Moravy 2019
23.03.2019 Coursing Jarní votvírák
Kačice u Kladna
1. místo IX FCI skupina
16.12.2018 KPaCHP Mladý šampion Diplom
16.12.2018 Dorost šampion KPaCHP Diplom
02.12.2018 Mezinárodní výstava psů
Praha
V1, CAC Alena Košťálová (CZ)
21.10.2018 Coursing Final Wind Cup
Ostrov u Příbrami
1. místo IX FCI skupina, Nejlepší pes závodu
13.10.2018 BullMaster rychlostní závod
Mladá Boleslav
1. místo kategorie ostatní psi do 45 cm
06.10.2018 Coursing Podzimní zavírák
Horní Rožínka
1. místo 9 FCI skupina, Mistr Čech 2018
29.09.2018 Svatováclavský coursing
Dvůr Pecínov
1. místo 9 FCI skupina
22.09.2018 Brněnská Točka
Vranov
1. místo 9 FCI skupina
09.09.2018 Mezinárodní výstava psů
Karlovac (Chorvatsko)
V1, CAC, r.CACIB Barbara Müller (CH)
08.09.2018 Mezinárodní výstava psů
Karlovac (Chorvatsko)
V1, CAC Zeljko Zilnik (HR)
02.09.2018 Bullmaster rychlostní závod
Chlumec nad Cidlinou
2. místo
01.09.2018 Bullmaster coursing
Chlumec nad Cidlinou
2. místo
11.08.2018 Holiday Wind Cup
Ranč Bělečko
1. místo IX FCI skupina, Coursingový Mistr České Republiky 2018
15.07.2018 Mezinárodní výstava psů
Oberwart (Rakousko)
V1, CACA, r.CACIB Željka Fon-Zidar (SLO)
14.07.2018 Národní výstava psů
Szombately (Maďarsko)
V1, CAC HU, BOB Petru Muntean (RO)
14.07.2018 Mezinárodní výstava psů
Szombately (Maďarsko)
V1 Anna Brankovic (RS)
01.07.2018 Národní výstava psů
Klatovy
V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB Leoš Jančík (CZ)
17.06.2018 Mezinárodní výstava psů
Bled (Slovinsko)
V1, CAC SLO, r.CACIB Istvan Csik (DE)
16.06.2018 Mezinárodní výstava psů
Bled (Slovinsko)
V1, CAC SLO, CACIB, BOB Alenka Pokorn(SL)
08.05.2018 Strong Bull Speed master
Kolín
1. místo, kategorie pudl
08.05.2018 Bull Master IV
Kolesa Vasury
1. místo, kategorie psi do 45 cm
26.05.2018 Summer Wind Cup 2018
(pudlové mix) - 1. místo
13.05.2018 Coursing race -
Velká cena Solnice
(pudlové mix) - 1. místo, 8. nejlepší pes závodu
22.04.2018 Mezinárodní výstava psů
České Budějovice
V1, CAC Mgr. Božena Ovesná(CZ)
30.03.2018 Klubový bodovací racing
Praha
M velikost - 2. místo
25.03.2018 Coursingový závod Jarní votvírák
Kolesa u Přelouče
(pudlové mix) - 2. místo
10.03.2018 Moravský zajíc
mistrovství moravy pro nechrty
(skupina IX. mix) - 1. místo, Mistr Moravy, Nejlepší pes závodu
04.03.2018 Mezinárodní výstava psů
Graz (Rakousko)
V1 Jean-Jacques Dupas (Fr)
11.02.2018 Mezinárodní výstava psů
Nitra (Slovensko)
V1, CAC M. Guniš (SK)
10.02.2018 Mezinárodní výstava psů
Nitra (Slovensko)
V1, CAC, r.CACIB Iveta Vojteková (SK)
13.01.2018 Internation Dog Show
Nürnberg (Germany)
V1, CAC VDH, r.CACIB Kay Radmacher (DE)
19.12.2017 Český Junioršampion Diplom
10.12.2017 Klubový bodovací racing
Praha
2. místo, velikost Medium
26.10.2017 Racing soutěž
Praha
1. místo, velikost Medium
04.011.2017 National D'Elevage
Francie
V1, CACS Jean-Jacques Dupas (FR)
30.09.2017 Mezinárodní výstava psů
Tulln (Rakousko)
V1, CACA Klaus Strack (DE)
28.09.2017 Klubový bodovací racing
Praha
1. místo, velikost Medium
09.09.2017 Rumunský šampion Diplom
09.09.2017 Dracula CACIB
Targu Mures (Rumunsko)
V1, CAC, CACIB, BOB Vija Klucniece (LV)
09.09.2017 Dracula CAC
Targu Mures (Rumunsko)
V1, CAC, BOB Erodotos Neofytou (GR)
09.09.2017 Dracula Special CAC
Targu Mures (Rumunsko)
V1, CAC, BOB Petru Muntean (RO)
13.08.2017 Hobby coursing
Hošťka
2. místo, ráz medium
13.08.2017 Mezinárodní výstava psů
Mladá Boleslav
V1, CACJ, BOJ Galina Zhuk (BLR)
27.07.2017 Noseworková zkouška
Vrchlabí
NW-WZ Klára Hlubocká
23.07.2017 Noseworková zkouška
Vrchlabí
NW-UZ Kristýna Dostálková
25.06.2017 Racing - měřené běhy
Praha
1. místo, skupina pudlové
11.06.2017 Národní výstava psů
Bytom (Polsko)
V1, JCWC, BOJ, BOS Stefan Dimitijevic (RS)
10.06.2017 Národní výstava psů
Bytom (Polsko)
V1, JCWC, BOJ, BOB Dusan Paunovic (RS)
09.06.2017 Noseworková zkouška
Brno
NW-NZ Kristýna Dostálková
27.05.2017 KPaCHP klubová výstava
Praha
V2 Mario Funk (DE)
22.05.2017 Noseworková zkouška
Jenštejn
NW-DZ Klára Hlubocká
21.05.2017 Mezinárodní výstava psů
Litoměřice
V1, CAJC, BOJ Božena Ovesná (CZ)
20.05.2017 KCHP klubová výstava
Vysočany u Chomutova
V1, ČMŠ, Nejlepší mladý palvý-červený pes výstavy Zuzana Brotánková (CZ)
19.05.2017 Maďarský Junioršampion Diplom
Slovenský Junioršampion Diplom
01.05.2017 Mezinárodní výstava
Budapešť
V1, HJP, BOJ K. Radvanski (H)
30.04.2017 Mezinárodní výstava
Budapešť
V1, HJP, BOJ Gyula Sarkozi (H)
29.04.2017 Klubová výstava
Budapešť
V1, HJP, BOJ S. Wheeler (E)
29.04.2017 Mezinárodní výstava
Budapešť
V1, HJP, BOJ Szilvia Grof (H)
08.04.2017 Hobby Racing
Praha
7. místo - běhy sólo
02.04.2017 DUO CACIB Mezinárodní výstava
Bratislava
V1, CAJC Miroslav Guniš (CZ)
01.04.2017 DUO CACIB Mezinárodní výstava
Bratislava
V1, CAJC, BOJ, BOS Olga Dolejšová (CZ)
12.03.2017 KPaCHP o.s. klubová výstava
Praha Stodůlky
V2 Liane Kubbe (DE)
05.03.2017 Mezinárodní výstava psů
Graz (Rakousko)
V1, JCACA, Jugendbesster Andrea Ernst (DE)
04.03.2017 OCP klubová výstava
Graz (Rakousko)
V2 Tomáš Kučera (CZ)
15.01.2017 Mezinárodní výstava psů
Nitra (Slovensko)
V1, CAJC, BOB Oleg Fintora (SK)
14.01.2017 Mezinárodní výstava psů
Nitra (Slovensko)
V1, CAJC, BOS Edita Králová (SK)
07.01.2017 KPaCHP o.s. klubová výstava
Středokluky
V1, JKCH, 2. Nejlepší mladý pes výstavy Alena košťálová (CZ)
31.12.2016 Silvestrovské hrátky
Praha
1. místo
18.12.2016 KPaCHP o.s. klubová výstava
Praha
V1, JKCH, 2. Nejlepší mladý pes výstavy Petra Ulrichová Plisková (CZ)
10.12.2016 4. měřený klubový racing
Praha
3. místo - mladí psi
13.11.2016 Klubová výstava psů KPaCHP
Praha
Velmi Nadějný 1, DKCH, Nejlepší dorost pes Petra Kučerová (CZ)
30.10.2016 Mezinárodní výstava psů
Praha
Velmi Nadějný 1 Istvan Csik (DE)
29.10.2016 Mezinárodní výstava psů
Praha
Velmi Nadějný 1 Galina Zhuk (BLR)
28.10.2016 Den otevřených dveří ZKO Hloubětín
Praha
1. místo Racing + 2. místo dovedností - psi s PP
28.09.2016 Den otevřených dveří ZKO Hloubětín
Praha
2. místo dovedností - mladí psi
17.09.2016 3. bodovací klubový racing
Praha
třída štěňat
04.09.2016 KPaCHP speciální výstava
Konopiště
VN1, DKCH Renata Smyčková (CZ)
27.08.2016 Evropská výstava psů
Brussel (Belgie)
Velmi nadějný 1, BOB minor puppy Khomasurindze Revaz (RU)
13.08.2016 KCHP klubová výstava
Poděbrady
VN1 Stefan Dimitrijevič (RS)
06.08.2016 Pudl klub klubová výstava
Kladno
VN1, Nejlepší štěně pes výstavy Antonín Mudra (CZ)