...just lovely poodles
Galerie > Francouzské město Dijon

Francouzské město Dijon

Francouzský Dijon jsme přijeli vidět a zkusit. Obojí se nám velmi líbilo a příjemně překvapilo. Začněme výstavami. V sobotu se zde konala prestižní National Elevage Francouzského pudl klubu. Ocenili jsme příjemnou atmosféru a vysokou náročnost rozhodčích.
Podařilo se zabodovat Elišce, ve třídě šampionů vybojovala výborná 1 (v této třídě se nezadává CACS). V neděli na speciální výstavě plemene pudl pořádané při mezinárodní výstavě Dijon již zaujaly obě dvě Teschiračky. Eliška opět výborně hodnodcená získala V1, CACIB a následně i BOB. A Sísa nám udělala radost ve třídě otevřené výsledkem V1, CACS a r.CACIB. Tím splnila podmínky pro udělení titulu Interšampion (Champion International Beauté - C.I.B.)

Prohlídka města se nesla v duchu - óóóóóóó, regarde! (podívej!). Kamkoli jsme vkročili, naši pudlíci na sebe strhli všechnu pozornost. Dijonský Notre Dame, divadlo, centrum města, katedrála Sv. Benigna, zahrady Darcy a oblouk Darcy. Kamkoli jsme se hnuli, pudlové byli středem dění. Byla to obrovská a krásná změna oproti švýcarské odměřenosti a téměř hmatatelnému nesouhlasu, který cítíte při procházce místními městy.


Hlavní aktéři:
Elizabeth Ginny Teschiro (Eliška)
Moonlight Shadow of Regenfield (Lilu)
Bigemina's niki Pohjoinen Tähti (Niki)

Rubens P.P. Aureus Ytaner (Ruby)
Paganini Aureus Ytaner (Nino)
Isis Dreamy Lady Teschiro (Sisi)
Apis Paganiniho symfonie (Apísek)
Anubis Midnight Lady Paganiniho Symfonie (Besy)


Výstavní fotky
Eliška Eliška Eliška Eliška
Eliška Eliška Eliška Eliška
Eliška Eliška Eliška Sisi
Sisi Sisi Sisi Sisi
Sisi


Fotky z města Dijon


Povýstavní uvolnění